X
پنجشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ۳۸۶
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
جاسم جادری چهارشنبه شب در مراسم نمادین واگذاری 60 سهام معدن خاک سرخ جزیره هرمز افزود

جاسم جادری چهارشنبه شب در مراسم نمادین واگذاری 60 سهام معدن خاک سرخ جزیره هرمز افزود

استاندارهرمزگان گفت: مردم ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون در شرایط تحریم، توطئه و دسیسه های دشمنان زندگی کرده و هیچگاه زندگی عادی نداشته اند. جاسم جادری چهارشنبه شب در مراسم نمادین واگذاری 60 سهام معدن خاک سرخ جزیره هرمز افزود:

جاسم جادری چهارشنبه شب در مراسم نمادین واگذاری 60 سهام معدن خاک سرخ جزیره هرمز افزود: دشمنان نظام اسلامی همه راه ها ، تحریم ها و حربه ها را آزموده اند و پس از ناکامی و شکست های متعدد مجبور به حضور در پای میز مذاکره شده اند.

وی ادامه داد: اقتدار ملت ایران اسلامی کشورهای 5+1 را به حضور در پای میز مذاکره وادار کرده و دیپلمات های ایران اسلامی با پشتوانه این ملت مردانه ایستاده و با اقتدار از حقوق ملت ایران دفاع می کنند.

وی ابراز داشت: برخلاف آنچه امریکا و غرب ادعا می کند که ایران باید تصمیم بگیرد، آنها هستند که باید تصمیم بگیرند که البته جرات این کار را ندارند هرچند به نفع خودشان است.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: دشمنان فکر می کنند می تواند ملت قهرمان ایران اسلامی را به زانو درآورد ولی این تفکر اشتباه می باشد و تیرشان به سنگ خورده است.

جادری یادآور شد: چه مذاکره با پنج به اضافه یک به نتیجه برسد و چه نرسد ملت ایران چون توانسته حقانیت خود را به جهانیان ثابت کند پیروز است.

وی اظهار کرد: برای این که بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم همه مردم و مسوولان باید متحد ، پشتیبان و همراه همدیگر باشند.

استاندار هرمزگان بیان کرد: می پذیریم کمبودهایی در جزیره هرمز وجود دارد و هنوز جای فراوانی برای خدمات رسانی به این مردم صبور و مقاوم که همگی خانواده های بزرگوار شهدا هستند، وجود دارد.

جادری یادآور شد: در جزیره هرمز بیش از یک هزار و 500 متر مکعب تولید آب شرب مازاد ، شبکه فاضلاب، زمین چمن مصنوعی و بزرگترین مرکز دانش آموزی هرمزگان وجود دارد.

وی افزود : در بودجه، ردیفی برای شهرستان های دریایی (قشم و ابوموسی) قرار ندارد و اعتبار های شهرستان ابوموسی صفر است که این مساله را در دولت مطرح کرده ایم.

وی خاطر نشان کرد: استانداری هزینه های مربوطه به جزیره هرمز را از اعتبارات خود پرداخت می کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.4838620821635
Query time: 6.7284485499064