X
چهارشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ۲۴۹
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
در جلسه شورای اداری ابوموسی،از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تقدیر شد

در جلسه شورای اداری ابوموسی

از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تقدیر شد

در جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی با اشاره به مسائل اقتصادی و رونق و شکوفایی منطقه، از تلاش سازمان صنعت، معدن و تجارت در برگزاری یک دوره آموزش فرش دستباف بصورت رایگان برای تعداد 40 نفر از بانوان بخش تنب بزرگ تقدیر شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی در بخش تنب بزرگ برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی در راستای بررسی و پیگیری مشکلات آن شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه با اشاره به مسائل اقتصادی و رونق و شکوفایی منطقه، از تلاش سازمان صنعت، معدن و تجارت در برگزاری یک دوره آموزش فرش دستباف بصورت رایگان برای تعداد 40 نفر از بانوان بخش تنب بزرگ تقدیر شد.

بخشدار بخش تنب اظهار داشت: سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان از جمله دستگاههای اجرایی بوده که در سال گذشته همکاریهای خوب و مناسبی با این بخشداری داشته است. وی در ادامه خواستار برگزاری دوره بهبافی فرش دستباف توسط سازمان صنعت،  معدن و تجارت در آن بخش شد.

در پایان قدمی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابوموسی نیز ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیتهای انجام شده توسط اداره اظهار داشت: قدر مسلم خدمت به همنوعان ، آن هم در چنین منطقه استراتژیک و حساس از توفیقات و وظایف هر کدام از دستگاههای اجرایی شهرستان است .

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.8508866628011
Query time: 7.0864675839742