X
سه شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ۶۲۹
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
نشست تخصصی  انجمن آسانسور و پله برقی استان  برگزار شد

نشست تخصصی انجمن آسانسور و پله برقی استان برگزار شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان: نصب و راه اندازی آسانسور توسط شرکتهای مجاز استان بایستی انجام گیرد و نصابین غیرمجازی که در سطح استان فعالیت می کنند باید در این رسته حذف گردند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

جلسه هم اندیشی انجمن تخصصی آسانسور و پله برقی با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، رییس اتاق اصناف بندرعباس، نماینده اداره کل استاندارد و اعضای انجمن آسانسور در ساختمان جلسات سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خلیل قاسمی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه اعضای درجلسه و تشکر از همدلی و هماهنگی ایجاد شده در خصوص ساماندهی وضعیت آسانسورها علی الخصوص در شهر بندرعباس اظهار داشت : نصب و راه اندازی آسانسور توسط شرکتهای مجاز استان بایستی انجام گیرد و نصابین غیرمجازی که در سطح استان فعالیت می کنند باید در این رسته حذف گردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در ادامه تعداد شرکتهای دارنده مجوز طراحی و مونتاژ آسانسور را 39 فقره اعلام و تاکید نمود: عمده فعالیتهای انجمن آسانسور باید در زمینه آموزش پرسنل فنی شرکتهای آسانسوری، همراهی در نظارت بر نصب و راه اندازی آسانسورهای استاندارد، همکاری در ساماندهی وضعیت آسانسورها در استان و اطلاع رسانی در خصوص معرفی واحدهای معتبر آسانسوری به کارفرمایان باشد.

شایان ذکر است در این جلسه تعدادی از اعضای جلسه مشکلات موجود در این صنعت را با رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت هرمزگان مطرح نمودند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.231054623922
Query time: 9.4224058787028