X
سه شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۵۴ ۹۸۲
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس : سرمایه گذاری در استان هرمزگان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود سودآور و مطمئن است.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس :

سرمایه گذاری در استان هرمزگان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود سودآور و مطمئن است.

صباغی زاده بر اساس شواهد و مستندات تاریخی استان هرمزگان مسکن اقوام زنده، کوشا و دریانوردان و بازرگانانی بوده که به واسطه حرفه و تجارت و بازرگانی حضوری فعال در کشورهای اقیانوس هند و خلیج فارس و دریای عمان داشته اند و در دراز مدت از طریق برقراری روابط فرهنگی الگوی همزیستی مسالمت آمیز بوده اند.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس : سرمایه گذاری در استان هرمزگان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود سودآور و مطمئن است.
صباغی زاده بر اساس شواهد و مستندات تاریخی استان هرمزگان مسکن اقوام زنده، کوشا و دریانوردان و بازرگانانی بوده که به واسطه حرفه و تجارت و بازرگانی حضوری فعال در کشورهای اقیانوس هند و خلیج فارس  و دریای عمان داشته اند و در دراز مدت از طریق برقراری روابط فرهنگی الگوی همزیستی مسالمت آمیز بوده اند.
 
صباغی زاده: هرمزگان سرزمین مدارا، میزبانان مهربان و گشاده روست و در پذیرش سایر اقوام و مذاهب در بین ایرانیان شهره و خاص است و هرمزگان به دلیل مجاورت با گران سنگ ترین میراث فرهنگی و طبیعی کشور یعنی خلیج فارس و دریای عمان دارای هسته های از پیش برنده توسعه بوده است.
 
 
صباغی‌زاده :بخش اعظم دریای عمان و سواحل سیریک و جاسک از نظر مجاورت با خطوط کشتیرانی جهان از موقعیت ویژه ای برخوردار است و وی افزود: هرمزگان از استان‌های در حال توسعه و توانمند ایران اسلامی است و ظرفیت های طبیعی و زیربناها و سازمان های اقتصادی مستقر در آن جلوه و نمادی از توسعه اقتصادی است.
 
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس : هر یک از ظرفیت های استان هرمزگان موتور محرک توسعه اقتصادی قلمداد می شود و از حیث اجرای پروژه های بزرگ و اثر گذار گنجینه ظرفیت های مادی و کارگاه سازندگی کشور است.
 
صباغی زاده فراوانی انرژی و وجود ذخایر عظیم نفت و گاز و پالایشگاه های مهم، برخورداری از ظرفیت های صنعتی و خدمات توسعه دریامحور، استقرار صنایع فولاد و آلومینیوم و سایر صنایع بزرگ، مناطق آزاد و مناطق ویژه و مزیت های قانونی پیش بینی شده برای جلب سرمایه در این مناطق، شهرک ها و نواحی صنعتی و برخورداری از ظرفیت بالای حمل و نقل از ظرفیت های مهم هرمزگان محسوب می شوند.
صباغی زاده  وجود 14 جزیره اقتصادی، دسترسی به آبهای آزاد، پنج منطقه ویژه اقتصادی، سه منطقه آزاد، پالایشگاه‌های نفت و میعانات گازی، کارخانه های سیمان، آلومنیوم، فولاد و وجود بندر شهید رجایی و شهید باهنر از ظرفیت های اقتصادی هرمزگان است.
 
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.8044360478719
Query time: 6.0019229253133