X
چهارشنبه, ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ۱۰۵
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
تداوم همکاری دولت و بازار در راستای تحقق شعار سال

استاندار هرمزگان تاکید کرد:

تداوم همکاری دولت و بازار در راستای تحقق شعار سال

استاندار هرمزگان با ابزار رضایت از عملکرد بازار بندرعباس و اتاق اصناف مرکز استان بر تداوم همکاری دولت و بازار در راستای تحقق شعار سال تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان ، دکترهمتی در دیدار نوروزی خود با نمایندگان اصناف استان و شهرستان بندرعباس ضمن ابراز رضایت از عملکرد خوب بازار و همراهی آنان با دولت در ایام پایانی سال گذشته و آغازین سال جدید در توزیع و عرضه کالاهای اساسی و ارزاق عمومی شهروندان و مهمانان، این موفقیت را حاصل تلاش و مدیریت خوب رئیس و اعضای کمیسیون نظارت بر اصناف و اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و هیات مدیره اتحادیه‌های صنفی استان دانست و از تلاش کلیه دست اندکاران، کسبه و بازاریان استان تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین ضمن تبریک آغاز سال نو حضور نمایندگان اصناف و بازاریان، تداوم همکاری وتعامل دو جانبه دولت و بازار را در اجرای فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب و تلاش برای رونق خواستار شد.

سپردن امور مربوط به تولید، تهیه و توزیع کالا به خود بازاریان و عدم دخالت دستگاه‌های دولتی در این خصوص از دیگر توصیه‌های استاندار در این نشست بود.

در این نشست ابتدا خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گزارشی از عملکرد و همکاری تنگاتنگ تشکل‌های صنفی، اصناف و بازاریان استان در اجرای برنامه‌های تنظیم بازار دولت در سال ٩٦ را به سمع و نظر نماینده عالی دولت رساند.

همچنین در این جلسه مسعود محمدشاهی نماینده اصناف استان هرمزگان نیز ضمن تقدیر و تشکر از استاندار بابت حسن نظر و دیدگاه‌های مثبت و حمایت‌های بی‌دریغ وی از بازار در جلسات مختلف اقتصادی استان، آمادگی اصناف و بازاریان استان را در اجرای فرمان نوروزی مقام معظم رهبری وسیاست‌های دولت مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی اعلام نمود و از رئیس و اعضای کمیسیون نظارت بر اصناف استان نیز به جهت حمایت و کمک به پیشبرد برنامه‌های تشکل‌های صنفی درسال گذشته تقدیر وتشکر کرد.

در پایان این نشست، رییس کمیسیون نظارت براصناف استان از استاندار درخواست کرد تا به منظور آشنایی بیشتر وی با برنامه‌های کمیسیون و تشکل‌های صنفی درسال ٩٧ اولین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان با حضور وی برگزار شود که مورد موافقت قرار گرفت .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.7622439066569
Query time: 7.0205065409342