X
یکشنبه, ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۰۷ ۴
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
دیدار رئیس ، معاونین سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان

دیدار رئیس ، معاونین سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان، خواستار افزایش و تشدید بازرسی و نظارت بر روند تهیه و توزیع اقلام مختلف خصوصا کالاهای اساسی و بهداشتی مورد نیاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان علی صالحی با تبریک ایام خجسته میلاد حضرت ولیعصر(عج) و همچنین فرارسیدن سال نو ضمن اشاره به شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نام گذاری شده سازمان صنعت، معدن وتجارت را خاکریز اول جنگ اقتصادی با دشمن برشمرد وگفت: تجربه مبارزه با ویروس کرونا نشان داد با کار جهادی می توان جهش تولید را محقق کرد.

وی از تلاش های سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان قدردانی کرد و راه حل تولید در استان را کار جهادی و تلاش شبانه روزی دانست و گفت: دستگاه قضایی از مدیران خلاق و ریسک پذیر حمایت می کند.

رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این سازمان، از نقش دستگاه قضایی استان بویژه رئیس کل دادگستری هرمزگان در راه اندازی و حمایت از برخی واحدهای تولیدی قدردانی نمود.

خلیل قاسمی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه تولید مواد ضدعفونی، ماسک و سایر اقلام مورد نیاز مردم در موضوع مبارزه با کروناویروس، گفت: این اقدامات در مسیر تحقق جهش تولید نیز بسیار موثر بوده است.

قاسمی با اشاره به عملکرد بخش تولید در هرمزگان تصریح کرد : سال گذشته با توجه به تلاش های صورت گرفته به ویژه توسط بخش خصوصی ، میزان تولید در هرمزگان در مجموع 32درصد رشد داشت که برخی از آنها در حوزه تولیدات صنعتی و معدنی شامل رشد 92.5درصدی تولید آلومینیوم و تولید آهن اسفنجی 22.47درصد،تولید شمش فولادی 9درصد،تولید قیر 12.76درصد تولید سیمان 15.4درصد تولید روغن خوراکی 91درصد ، تولید صنایع غذایی ودارویی 14.86درصد و ساخت و تعمیر شناور 11.68درصد افزایش داشته است .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5536642074585
Query time: 1.4035332202911