X
دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲ ۸
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
رشد 582درصدی سرمایه گذاری جواز تاسیس واحدهای صنعتی در هرمزگان

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان خبر داد

رشد 582درصدی سرمایه گذاری جواز تاسیس واحدهای صنعتی در هرمزگان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت:575 جواز تاسیس واحد تولیدی و صنعتی امسال در نقاط مختلف این استان صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 8 درصد رشد دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان خلیل قاسمی اظهار داشت:575 جواز تاسیس واحد تولیدی و صنعتی امسال با سرمایه‌گذاری 72هزار و481 میلیون ریال با پیش بینی اشتغال 11هزار و835 نفر صادر شده ‌است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان یادآور شد: از لحاظ تعداد جواز های تاسیس صادره نسبت به مدت مشابه سال گذشته 8درصد و از لحاظ حجم سرمایه گذاری بالغ بر 582درصد رشد صورت گرفته است .

قاسمی با بیان اینکه در سال 1399 سال جهش تولید اقدامات مهم و موثر در حمایت از تولید انجام شد اظهار داشت: در این سال حرکت‌ها و گام‌های بهتری برای افزایش تولید محصولات کارخانه‌ها برداشته شد.

وی، این حرکت‌ها نشان از پیشرفت و افزایش سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان بر اساس ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها دانست و تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان ر در سال جهش تولید روند روبه رشدی بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان با بیان اینکه مقام معظم رهبری به حوزه اقتصاد توجه ویژه‌ای دارند خاطر نشان کرد: شعار سال‌ها نشان می‌دهد که حوزه تولید و اشتغال قابل توجه مقام معظم رهبری قرار دارد چراکه شعار 3 سال گذشته شامل رونق تولید، جهش تولید و امسال هم تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها موید این ادعا است.

وی با اشاره به راه اندازی مرکز فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری،در سال گذشته گفت: در این مرکز مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری در بخش تامین مواد اولیه، صدور مجوزها یا موانع ناشی از تداخل قوانین و مقررات که منجر به عدم تحقق اهداف مورد نظر تولیدکنندگان شده است، بررسی و مرتفع می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.3058009147644
Query time: 1.0973582267761