X
چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۵۲ ۴
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در هرمزگان آغاز شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:

طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در هرمزگان آغاز شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از کنترل هر چه بیشتر بازار در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان ، خلیل قاسمی بیان داشت: این طرح ازهجدهم فروردین ماه سال جاری در استان آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: تسهیل و تسریع دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت‌ها و بروز تخلفات احتمالی، انجام و نظارت و افزایش گشت‌های مشترک بازرسی واحدهای صنفی به ویژه شیرینی فروشی‌ها، مراکز فروش آش و حلیم ، سوپر مارکت ها و میوه وتره بار و اقلام لبنی و پروتئینی از اهداف این طرح است.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری همه صنوف با بازرسان در اجرای این طرح گفت: رعایت نرخ‌های مصوب و سود قانونی، نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها، صدور فاکتور رسمی در قبال فروش کالا از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح است که همه صنوف باید آن را رعایت کنند.

قاسمی افزود: ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان نیز همزمان با اجرای این طرح شبانه روزی فعال است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، شکایات خود را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.3568961620331
Query time: 1.1076974868774