X
چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۰۹ ۶۲
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
نظارت ویژه در توزیع مرغ گرم در استان

نظارت ویژه در توزیع مرغ گرم در استان

رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: در راستای توزیع مناسب مرغ در بازار، معاون بازرسی و بازرسان سازمان تا بهبود شرایط توزیع مرغ در کشتارگاههای استان حضور دارند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان خلیل قاسمی با تاکید بر افزایش نظارت ها در این حوزه افزود: جهت حفظ آرامش بازار و توزیع مناسب مرغ ، بازرسان سازمان به شکل ویژه از کشتارگاه تا درب واحد صنفی ، این حوزه را مورد رصد و پایش قرار می دهند.

وی تصریح کرد: همراهی کارشناسان جهاد کشاورزی و اداره کل دامپزشکی واتحادیه در کشتارگاه‌ با بازرسان سازمان هر روزه تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

قاسمی اظهار داشت: بازرسان به طور مداوم به فروشگاها عرضه مرغ مراجعه و ضمن راستی آزمایی میزان مرغ دریافتی از کشتارگاه‌ها، برای اطمینان از رعایت قیمت مصوب، فاکتورها را نیز بررسی می‌ نمایند.

وی گفت: در سه ماه پایانی سال گذشته 282 پرونده و در فروردین امسال 268 پرونده برای واحدهای مرغداری ،کشتارگاهها ، عمده فروشی و خردفروشی های متخلف تشکیل شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان بیان کرد: کلیه واحدهای کشتارگاهی ملزم به ثبت آمارکشتار روزانه در سامانه جامع تجارت می باشند.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف، موارد را به سامانه 124 اطلاع دهند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1920679410299
Query time: 2.4163284301758