X
دوشنبه, ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ۵۲
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
فتح خرمشهر، تجلی گر الطاف الهی به ملت ایران است

فتح خرمشهر، تجلی گر الطاف الهی به ملت ایران است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در متنی، ضمن گرامیداشت سوم خردادماه، سالروز آزادسازی خرمشهر ، یاد و خاطره رشادت ها و دلاوری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را به ویژه شهدا و جانبازان عملیات بیت المقدس را گرامیداشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان؛ خلیل قاسمی اظهار داشت: فتح خرمشهر، تجلی گر الطاف الهی به ملت ایران است که امام راحل (ره) نیز فرمود: «خرمشهر را خدا آزاد کرد.»

وی افزود: سوم خرداد، فرصتی برای تبیین نقش حماسه آفرینان این رویداد بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی است که باید به نقش و اهمیت همه حماسه آفرینان آن توجه ویژه ای داشت و یاد و خاطره شان را گرامی داشت.

قاسمی، فتح خرمشهر را آغاز پیروزهای مکرر نظام جمهوری اسلامی ایران و شکست‌های پیاپی و متعدد دشمن در طول هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: پیروزی در عملیات بزرگ بیت المقدس نقطه عطف و تاثیرات بسزایی بر معادلات سیاسی و نظامی بعدی روند جنگ تحمیلی در داخل کشور و ابعاد بین المللی داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان بیان داشت: شهر خرمشهر در تاریخ سوم آبان سال ۵۹ توسط رژیم بعث اشغال و در تاریخ سوم خرداد سال ۶۱ در قالب عملیات بیت المقدس آزاد شد که در این عملیات پنج هزار و ۳۸۰ کیلومتر از اراضی اشغال شده کشورمان که ۱۸۰ کیلومتر آن خط مرزی بود و همچنین شهر خرمشهر آزاد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.9310952822367
Query time: 3.1303871472677