X
چهارشنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴ ۱۹
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
تشکیل 25 پرونده تخلف برای گروه کالایی اقلام پروتئینی در استان

تشکیل 25 پرونده تخلف برای گروه کالایی اقلام پروتئینی در استان

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: بازرسان این سازمان در خرداد ماه 25 پرونده تخلف برای واحدهای اقلام پروتئینی شامل تخم مرغ، گوشت سفید، گوشت قرمز در استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش گفت: بیش از دو هزار 412مورد بازدید و بازرسی از مراکز توزیع مواد پروتئینی در خرداد ماه انجام گرفته است.

وی افزود: طی بازرسی های بعمل آمده تعداد 25 پرونده تخلف توسط بازرسان این سازمان برای واحدهای متخلف تشکیل شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده را بالغ بر 9 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: پرونده های واحدهای صنفی متخلف جهت صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

پیروی منش پیرامون بازرسی از کشتارگاه‌های دام و طیور ابراز داشت: بازرسان این سازمان علاوه بر نظارت بر مراکز عرضه در تمامی کشتارگاه‌های دام و طیور نیز فعالیت دارند و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

پیروی منش در پایان با اعلام این مطلب که بازرسان این سازمان جهت نظارت در سطح بازار حضور داشته و از واحدهای صنفی، تولیدی، توزیعی و خدماتی بازرسی می کنند، از عموم شهروندان استان تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و ... مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.299473285675
Query time: 5.9676218032837