X
پنجشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۱۴ ۴۲
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
نگاه ویژه ای به اصناف و بازاریان شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد:

نگاه ویژه ای به اصناف و بازاریان شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در ادامه افزود: اصناف و بازاریان استان که از زمان شیوع ویروس کرونا با آن دست و پنجه نرم می کنند و بیشترین صدمه، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ معیشتی دیده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در هفتمین جلسه کمیسیون نظارت بر شهرستان بندرعباس با گلایه از برخی آمارهای مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: اصناف و بازاریان استان هرمزگان جز واحدهای صنفی هستند که در تمامی شرایط موجود در کنار دستگاه های اجرائی استان در شرایط بحرانی بوده اند و اکنون وقت آن رسیده که مرکز بهداشت و به طبع آن وزارت بهداشت در خصوص واکسیناسیون این رسته ها نگاه ویژه ای در سند طراحی شده استان هرمزگان داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ، خلیل قاسمی در ادامه افزود: اصناف و بازاریان استان که از زمان شیوع ویروس کرونا با آن دست و پنجه نرم می کنند و بیشترین صدمه، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ معیشتی دیده اند.
قاسمی همچنین به تسهیلات ابلاغ شده از سوی وزارت متبوع برای واحدهای صنفی در قالب طرح های تسهیلاتی رونق تولید، طرح تام و تبصره 18 اشاره نمود و افزود: اتاق های اصناف مرکز استان و شهرستان های تابعه با تشکیل کمیته های تخصصی برای ایجاد اشتغال جدید در رسته های اعلام شده اقدام نمایند که امیدواریم با این طرح ها صنف تولیدی را در استان رونق ببخشیم.
رئیس کمیسیون نظارت بر اصناف مرکز استان بندرعباس در پایان با توجه به اینکه تمامی عمده فروشان باید در مجتمع بنکداران در میدان راه آهن بندرعباس فعالیت داشته باشند افزود: با خرده فروشانی که در خیابان های بهادر و شریعتی بندرعباس به صورت عمده فروشی فعالیت می کنند با قاطعیت برخورد می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.0699860254924
Query time: 2.2818094889323