X
سه شنبه, ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۵ ۹
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
خدمات غیر حضوری اصناف از طریق توسعه کسب و کار مجازی اطلاع رسانی می شود

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت خبر داد:

خدمات غیر حضوری اصناف از طریق توسعه کسب و کار مجازی اطلاع رسانی می شود

محمد عباسی بیان داشت: سامانه e-sonoof توسط مرکز اصناف راه اندازی شده است که واحدهای صنفی استان می توانند با ثبت نام و مشارکت درعرضه کالاهای خود اقدام کنند.

نهمین جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان بندرعباس با حضورمعاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و کلیه اعضاء عضو کمیسیون در سالن جلسات ساختمان شهید عمرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان؛ در ابتدا با توجه به تقاضای افزایش نرخ رسته های صنفی کلید سازان ،عکاسان و بلوک زنی با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و دستمزدها که پس از جلسات کارشناسی جهت تصویب نهایی و اجرائی نمودن آن در شهرستان بندرعباس در کمیسیون نظارت مورد برسی قرار گرفت.

محمد عباسی بر اهمیت پیگیری مصوبات این کمیسیون تاکید کرد و گفت: پیشنهادات وموارد ابتدا، می بایست در جلسه کمیته های کارشناسی ذیل کمیسیون مطرح و با حضور کلیه نمایندگان اعضا کمیسیون بررسی وجمعبندی شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت افزود: خدمات غیر حضوری اصناف از طریق توسعه کسب و کار مجازی به مردم، اطلاع رسانی خواهد شد.

وی بیان داشت: سامانه e-sonoof توسط مرکز اصناف راه اندازی شده است که واحدهای صنفی استان می توانند با ثبت نام و مشارکت درعرضه کالاهای خود اقدام کنند.

عباسی تصریح کرد: بازارگاه اینترنتی خلیج فارس راه اندازی شده است که پس از تکمیل سامانه، اطلاعات تکمیلی آن در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.085019270579
Query time: 2.2572549184163