X
شنبه, ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۴۳ ۱۲
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
کسب رتبه نخست سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی سال 1400

کسب رتبه نخست سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی سال 1400

بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و ارتقای فرهنگ تلاش و تعهد، با حضور استاندار و سایر مقامات استانی با رعایت پروتکل های بهداشتی عصر امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سالزمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، در این مراسم نتایج ارزیابی همه دستگاههای اجرایی در دو بعد شاخص های عمومی و تخصصی اعلام و سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در بین همه و از هر دو بعد موفق به کسب رتبه نخست در این جشنواره شد.
در حاشیه این مراسم، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ضمن تبریک کسب رتبه نخست در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی سال 1400 استان هرمزگان به کارکنان و خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با وجود همکاران و مدیران مجموعه های صنعتی، معدنی و تجاری که متعهد و پرتلاش و دارای عزمی راسخ برای پیشرفت این استانند، با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و برنامه های راهبردی در آینده ای نزدیک بیش از پیش درخشانتر جلوه می نماید.
خلیل قاسمی با بیان اینکه ارزیابی های صورت گرفته، نشان می دهد که وظایف اداری به نحو مطلوبی در سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان حال اجراست، اظهار داشت: این موفقیت به دست آمده را به همکاران و خانواده بزرگ این حوزه صنعتی، معدنی و تجاری تبریک عرض می کنم.
گفتنی است در ادامه این مراسم از برگزیدگان برتر در دستگاه های اجرایی با اهداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره ، تجلیل به عمل آمد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1245299975077
Query time: 2.2834335962931