X
پنجشنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ۵
طبقه بندی:
 طبقه جدید   میناب   رودان   شهرستانها  
 بین الملل   قشم   بندر جاسک   وزارتخانه  
 تجارت   سیریک   آموزش و پژوهش   ابوموسی  
 استان   بشاگرد   بستک   صنعت و معدن  
 بندر خمیر   شهرکهای صنعتی   بندر لنگه   مصاحبه  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   پارسیان   حاجی آباد   طبقه بندی نشده  
 بازرگانی   
چچ
غباروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس

غباروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس

خلیل قاسمی، در مراسم غباروبی گلزار شهدای بندرعباس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : ارزش های این ایام برکسی پوشیده نیست، یکی از افتخارات ما همین ٨سال دفاع مقدس است.

مراسم غباروبی گلزار شهدا با حضور رئیس سازمان، معاونین سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و همچنین اصناف و روسای اتحادیه های صنفی بندرعباس برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خلیل قاسمی، در مراسم غباروبی گلزار شهدای بندرعباس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : ارزش های این ایام برکسی پوشیده نیست، یکی از افتخارات ما همین ٨سال دفاع مقدس است.
وی هفته دفاع مقدس را فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای دوران دفاع مقدس و ایثارگری شهدا دانست و اظهار کرد: حداقل وظیفه ما این است که ارزش‌های آن دوران را ترویج کنیم.

قاسمی در ادامه به اهمیت ارزشهای انقلاب اشاره نمود و اعلام کرد: همین فرزندان امروز ما مسلح در مقابل دشمن خواهند ایستاد و از خاک میهن خود دفاع خواهند کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس، یادآور بزرگی و شکوه ملت ایران و بزرگ مردانی است که جانانه در مقابل دشمن ایستادند و از کیان ایران اسلامی دفاع کرده و عزت و افتخار آفریدند تصریح کرد: دفاع مقدس، دورانی است که اقشار مختلف به ویژه جوانان و نوجوانان از همه داشته‌های خود گذشتند و در میدان‌های نبرد با دشمن بعثی و هم پیمانانشان از میهن اسلامی دفاع کردند.

قاسمی زنده نگه داشتن یاد و خاطره همه شهدای سرافراز دوران دفاع مقدس و مسیر پرافتخار دفاع از کیان اسلامی را بسیار پر اهمیت و وظیفه همگان در دوره کنونی برشمرد و یاد آور شد: باید قدر و منزلت ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی را بدانیم و ادامه دهنده راه آنان باشیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.3636980056763
Query time: 3.7130784988403